Замовила крісло Пауль / Paul із каретною стяжкою — воно перевершило всі очікування! Дуже стильне, елегантне й водночас зручне. Вживу виглядає навіть к..
Замовили крісло Сіетл, дуже сподобалось! Воно м’яке, зручне і виглядає стильно. Сидіти комфортно як мені, так і чоловіку. Дуже сподобалось, що можна б..
Крісло Веста дуже сподобалось. Воно м’яке, зручне і легко розкладається. Вибрали тканину під інтер’єр – виглядає чудово. Якістю та покупкою задоволені..
Замовили крісло Амстердам для вітальні, і ми дуже задоволені. Воно зручне, м’яке, легко розкладається і виглядає стильно. Обрали свій колір тканини – ..